Naše apartmány

Vyberte si ten pravý pro Vás

Penzion Ulrych disponuje čtyřmi vybaveými a pohodlnými apartmány v klidné části Liberce

APARTMÁN 1

Penzion ulrych LIBEREC

Třilůžkový apartmán o rozloze 44m² se nachází ve druhém patře penzionu. Z  jeho ložnice máte k dispozici výhled do přírody. Součástí apartmánu je ložnice s dvoujlůžkovou postelí a jedním jednolůžkem, skříní a jednou menší skříňkou. Koupelna je standartně vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a bidetem. Obývací část zahrnuje čtyři pohodlná křesla, televizi se satelitním příjmem, stolek, jídelní stůl včetně čtyř židlí a dostatek úložných prostor. V celém apartmánu jsou k dispozici elektické zásuvky a v případě zájmu si můžete zdarma vypůjčit varnou konvici nebo elektrický vařič. Apartmán 1 je vhodný pro klidné ubytování rodiny s dětmi.

APARTMÁN 2

Penzion ulrych LIBEREC
Čtyřlůžkový apartmán o rozloze 40m² najdete ve druhém patře penzionu. Celý apartmán je  tématicky zařízený nábytkem z období 1950-1960. V ložnici naleznete pohodlné dvojlůžko a dvě jednolůžka. Koupelna má klasický sprchový kout, umyvadlo, toaletu a bidet. V obývací části se nachází jídelní stůl včetně 4 retro židlí. Prosklené skříně navozují atmosféru tehdejší doby a doplňují jí zavěšené historické obrazy. Součástí obytné části je samozřejmě televize včetně satelitního připojení, kde naladíte nejen české, ale i zahraniční programy.
 Pojďte na vlastní zkušenost zažít kousek historie naší země nebo si jen  zavzpomínat na časy, které možná znáte již jen z vyprávění.
Apartmán č.2 je často využíván pracovními partami.

APARTMÁN 3

Penzion ulrych LIBEREC

Čtyřlůžkový apartmán o rozloze 40m² se nachází v prvním patře penzionu. V ložnici naleznete prostorné letiště a další dvě jednolůžkové postele a dostatek úložných prostor ve vestavné skříni. V obytné části se nachází jídelní stůl se 4 židlemi, nástěnný věšák, skříně na odložení vašich věcí a také lednička. Pro odpočinek jsou zde k dispozici dvě pohodlná křesla doplněná pohovkou. Televize včetně satelitního příjmu je samozřejmostí. Nově rekonstruovaná koupelna má k dispozici prostorný sprchový kout, toaletu, umyvadlo a bidet. Třešničkou na dortu tohoto apartmánu a jeho velkou předností je prostorný balkón s ohromujícím výhledem do okolí, který si zamilujete jak vy, tak vaše drahá polovička.

APARTMÁN 4

Penzion ulrych LIBEREC

Dvoulůžkový apartmán o rozloze 25m² se nachází v prvním patře penzionu. Součástí ložnice je prostorné letiště s výhledem do přírody. V apartmánu se nachází balkón, kde si můžete dát například horký čaj nebo kávu se snídaní, kterou doneseme až k Vám. V obývací části se nachází stůl se dvěmi židlemi, kde můžete v klidu posnídat či posvačit. V případě zájmu si můžete zdarma vypůjčit varnou konvici nebo vařič. Skříně na odložení jsou během vašeho pobytu plně k dispozici včetně lednice na potraviny nebo lahev dobrého bílého vína. Podlaha amartmánu kromě koupelny je pokryta dřevěnnými parketami, které doplňují celkový přírodní vzhled apartmánu. V koupelně naleznete umyvadlo, sprchový kout a toaletu. V apartmánu naleznete také LCD televizi se satelitním příjmem, kde můžete sledovat nejen české, ale i zahraniční programy dle vašeho výběru a chuti. Tento apartmán je hojně využíván páry nebo jednotlivci na pracovních cestách.

Telefon:

+420 603 278 598

E-mail:

info@ubytovani-liberec-penzion.cz

Adresa:

Chotyňská 177, 460 01 Liberec 33 - Machnín